На Донеччині витратять 37 млн ​​грн на підвищення безпеки дорожнього руху

Діана Шароді
2019-03-06 12:05

image
Фото: Вільне радіо/Діана Шароді

Гроші спрямують на Програму розвитку та безпеки дорожнього руху в Донецькій області до 2020 року. Зокрема кошти підуть на створення пішохідних зон, установку знаків, системи освітлення і засоби примусового зниження швидкості.

 

Так, відповідну Регіональну програму безпеки дорожнього руху вже прийняли на колегії Донецької облдержадміністрації напередодні. Про це повідомляє прес-служба Дон ОДА.

“Щодня на дорогах гине більше 10-ти людей, і сотні людей травмуються, тому питання безпеки є дуже актуальним є у країні, і у Донецькій області. Уряд України прийняв низку нормативно-правових документів, що дозволяють систематично та ефективно підвищувати безпеку дорожнього руху. На виконання цих документів розроблено Програму розвитку та безпеки дорожнього руху в Донецькій області до 2020 року”, — доповів на колегії заступник директора департаменту розвитку базових галузей промисловості ДонОДА Артем Макінченко.

Нагадаємо, безпека дорожнього руху — одне з найбільш актуальних питань в Донецькій області, зокрема і в Бахмуті. Так, наприклад, у 2018 році будівництво та регіональний розвиток профінансували на 51 млн грн. Витрати на транспортну інфраструктуру склали 32 млн грн.

За даними Бахмутської міської ради, капітальний ремонт дорожнього покриття цього року виконали на 9 вулицях. Але капремонт протримався недовго. Наприклад, ділянка дороги по вул. Корсунського зараз вже має тріщини. Ремонт цієї дороги коштував бюджету майже 17 млн грн.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: