Підтверджені випадки COVID-19 на 06.08.2020:

76 808

В Україні
(1819 померли, 42524 одужали)

940

На підконтрольній Донеччині
(13 померли, 749 одужали)

1914

На непідконтрольній Донеччині
(111 померли, 860 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА

Депутатам міської ради Бахмута зарахують 10 років роботи за 1 термін

Діана Шароді
2019-11-28 15:06

image
Фото: Вільне радіо

На сесії міськради в жовтні 2019 року депутат Сергій Ситников озвучив пропозицію зарахувати йому та колегам один строк повноважень за два. Однак таке рішення так і залишилося лише пропозицією на словах. І розглядати на його підставі зміни до регламенту не будуть.

 

Про це Вільному радіо розповів активіст Віктор Буслов, посилаючись на відповідь з міської ради. 

Фото: Віктор Буслов
Фото: Віктор Буслов

Після пропозиції Ситникова Віктор Буслов зробив запит у міську раду щодо зарахування 10 років в якості двох депутатських термінів. 

“Я прочитав про те, що була ініціатива депутатів зарахувати термін їхніх повноважень як два терміни. Я бачив, що це обурило не тільки мене. Було багато коментарів різних людей, коментували навіть прихильники міської ради і влади”, — говорить активіст. 

Після цього виникла ідея зібрати думку містян, тож наступного дня пішли на центральну площу.

“Ми взяли звернення, вранці вийшли з палаткою на площу, попередньо повідомили міську раду про акцію. Ну і збирали підписи. Все це знімали на відео, транслювали на сторінці Віктора Зіпіра. За дві години ми зібрали понад сто підписів”, — пояснює Віктор Буслов.

Далі звернення віднесли у Бахмутську міську раду. 

“З відповіді зрозуміло, що ніхто з такою ініціативою офіційно не звертався. Тобто це була просто усна ініціатива, яку озвучили. Після того, як вони побачили який резонанс ця ідея викликала у суспільстві, побачили, що людям це не подобається, побачили нашу акцію, це не дуже сподобалося. Одному з мої колег, Фісуну Сергію, дзвонив депутат Ситников, у них відбулася якась розмова на підвищених тонах. Тому коли міська влада побачила, що людям це не подобається, вони вирішили відмовитися”, — коментує Віктор Буслов.

Зазначимо, депутати Бахмутської міської ради працюють вже 9 років, хоча 1 скликання зазвичай обирають на 5 років. Через те, що в Бахмуті не призначили вибори у 2015 році, депутати продовжують працювати до наступних місцевих виборів, які заплановані на 2020 рік. 

Тож на сесії 23 жовтня бахмутський депутат запропонував, щоб їм зарахували один строк повноважень за два.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: