Депутати Бахмутської міської ради зможуть особисто не відвідувати засідання комісій

Діана Шароді
2019-03-01 15:30

image
Фото: Вільне радіо

Таке рішення Бахмутська міська рада затвердила на сесії 27 лютого. Відповідно до рішення сесії, депутат тепер може онлайн ознайомитись з проектами та передати відомості про свій голос.

 

Зокрема, в рішенні йдеться: “Депутат міської ради, який з поважних причин не може взяти участь в засіданні постійної комісії може вивчити питання, проекти рішень міської ради, які планується розглянути на засіданні постійної комісії, в дистанційному порядку. В результаті вивчення даних питань депутат готує на ім’я голови постійної комісії письмовий висновок, в якому вказує свої пропозиції і зауваження, а також своє рішення (за або проти) по кожному з питань. Голос (письмовий висновок) депутата міської ради враховується при прийнятті висновків і рекомендацій постійної комісії”.

Але про те, які саме причини вважаються поважними, і як їх треба підтверджувати, в Бахмутській міській раді за останні 3 дні відповісти не змогли. За коментарем Вільне радіо звернулось до секретаря міської ради Світлани Кіщенко. Однак, часу на пояснення вона не знайшла.  

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: