Депутати Бахмутської райради планують продовжити контракт чиновнику, якого підозрювали у корупції


image
Фото: Вільне радіо

24 липня мала відбутись чергова сесії Бахмутської районної ради. В переліку питань — продовження контракту директора управління архітектури будівництва і комунального господарства Івана Рибалки. Однак, за день до засідання, сесію перенесли на кілька тижнів. 

 

За день до 37-ї сесії Бахмутської районної ради 7 скликання на офіційному сайті з’явилось розпорядження заступника голови райради Степана Легуцького, що сесію переносять на 14 серпня. Причиною переносу в документі вказали внесення пропозиції, яку подали нібито ще 23 липня 2014 року. 

Депутати Бахмутської райради планують продовжити контракт чиновнику, якого підозрювали у корупції

Журналісти Вільного радіо прийшли до заступника голови Бахмутської райради, щоб спитати, чого саме перенесли сесію райради. Він пояснив, що наразі депутати не готові до сесії.

“В якому плані… Є багато документів, які поступають, будемо підготовлювати. Готуватися до сесії”, — пояснив Вільному радіо заступник голови Бахмутської районної ради Степан Легуцький.

Він пояснив, що в офіційному документі була помилка, і пропозиція була подана не в 2014 році, а лише день тому. Що саме за пропозиція — пояснити не зміг.

Легуцький також додав, що також чекають на депутатів.

“У нас депутати працюють не так як ви. Вони гроші не заробляють, вони всі працюють на своїх основних работах. Зараз час відпусток, їх потрібно всіх зібрати. І чоловік витрачає свої кошти, щоб приїхати сюди. Тому ми робимо все, щоб було зручно і їм”, — додав Степан Легуцький.

Зазначимо, на перенесеній сесії депутати райради мають преміювати голову Бахмутської районної ради Євгена Пластуна, який щонайменше місяць знаходиться у відпустці.

Журналісти Вільного радіо також спитали, чи не впливає на рішення про продовження контракту той факт, що Івана Рибалка підозрювали в корупції.

В Бахмуті оголосили про підозру

(Фото: Іван Рибалко)

 

“А як це може впливати? Люди сидять в тюрмі і прокурорами працюють. В тюрмі сидять і працюють прокурорами в нашій державі”, — розповів Вільному радіо Легуцький.

Він зазначив, що рішення продовжити повноваження Івана Рибалка приймають депутати райради.

“Є юристи, вони займаються всіма матеріалами. Це не однобоко приймається, а вирішує все сесія, колегіальний орган, який дивиться: влаштовує — не влаштовує, працює — не працює”, — пояснив Вільному радіо заступник голови Бахмутської райради Степан Легуцький. 

Нагадаємо, Івана Рибалко підозрювали в незаконній передачі в оренду приміщення комунального майна своєму сину. Однак, наприкінці лютого Артемівський міськрайонний суд закрив справу стосовно Івана Рибалко через помилки в протоколі.

Крім того, його сину Роману Рибалку оголосили про підозру у складанні та видачі офіційних документів, через які держава сильно переплатила його фірмі. Пізніше йому обрали запобіжний захід. Обвинувальний акт проти Романа Рибалка знаходиться в суді.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: