Підтверджені випадки COVID-19 на 28.05.2020:

22 382

В Україні
(669 померли, 8439 одужали)

158

На підконтрольній Донеччині
(4 померли, 85 одужали)

469

На непідконтрольній Донеччині
(15 померли, 111 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА

Десантники зі США будуть ще мінімум 9 місяців навчати українських військових

Діана Шароді
2019-05-02 19:36

image
Фото: Міноборони

До України прибули понад 130 американських десантників. Вони замінять своїх колег. Впродовж наступних 9 місяців вони навчатимуть українських військових на Львівщині за стандартами НАТО.

 

Про це повідомляє Міністерство оборони України. До України військовослужбовці десантно-штурмової дивізії армії США приїхали в рамках ротації місії з підготовки українських військових «Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки – Україна».

2 травня в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулась церемонія передачі повноважень між двома підрозділами американської складової місії JMTG-U.

Раніше на місці дислокувався 278-й бронекавалерійський полк Національної гвардії США зі штату Теннессі. Вони тренували військових на полігоні на Львівщині з літа 2018 року. Тепер на заміну приїхали бійці 2-ї бригадної тактичної групи «Страйк» 101-ї десантно-штурмової дивізії армії США. Термін ротації на території України для американських військових складатиме 9 місяців.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: