Діти з Донеччини представлять Україну на всесвітній олімпіаді з робототехніки


image
Фото з відкритих джерел

Команда дітей-переселенців з Донеччини “Робоклуб Вугледар” представлятиме Україну у фіналі всесвітнього змагання World Robot Olympiad. Захід проходитиме в Угорщині з 7 по 10 листопада. 

 

Про це повідомляє видання “Урядовий кур’єр”.

Міжнародний конкурс World Robot Olympiad є ключовою подією року в сфері робототехніки.

https://www.facebook.com/WorldRobotOlympiad/posts/3093046827403972?__xts__%5B0%5D=68.ARCi3M8kbqcjsNEU3wuErJX4jB4uRS8gyfYGwZr_Y8wpDLIyvnP5WPV39I55MuYcxJpttp_FeX8EYnplVHOHkfEX0F1Wvb8Qgyv0JBcb8gmOjfs851JxwgthcBbkM9dLPMwUsFulzhs8rZh0rYEpg3dl5Y5yFDUXVyKC8gFx658-xwGO3KyyoKb2zDE-107K0yFiUEZR7dGIfaukdn_YG0tEO6vAsavyoVbD8mEajgoIZR05EVRFDtnFk79GKe-RNz28FjTjcFt_fQn8PsjfxazB_3q_w7ogVKi-soIcD43dEzEtfPN_rSY4crUg0cxuHLbFt-OMoHlSoNC1UF5JvmYnUg&__tn__=-R

Щоб здобути право взяти участь у змаганнях, команда виборола перше місце на всеукраїнській олімпіаді з робототехніки, яка відбулася влітку у Києві.

Членами команди є троє хлопців-переселенців з Донецька та Ясинуватої: Микита Теличко, Іван Свєтов та Богдан Удовіка. А заснували “Робоклуб Вугледар” Сергій та Ганна Телички  – подружжя переселенців з Донецька. Усі вони були змушені переїхати через війну, яку ведуть проросійські бойовики на сході України.

За два роки існування клубу технічної творчості діти неодноразово ставали призерами регіональних та всеукраїнських змагань з робототехніки. Так, 15 червня у Слов’янську вони здобули золото на обласному дитячому фестивалі з робототехніки «RoboSmart Dn.Ua». Конкуренція була високою  – за призерство боролися 40 команд з усієї Донеччини.

У міжнародній олімпіаді юні робототехніки з Донечини братимуть участь вперше. 

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: