Громадська організація влаштовує онлайн-навчання для дітей, які вимушено залишились на тимчасово окупованій частині країни та прагнуть здобувати українську освіту. Під час занять вони вивчатимуть українську мову, математику та історію. Крім того, є можливість навчатися за програмою “Я досліджую світ” для наймолодших. Розповідаємо, як записатися на це навчання.
Про можливість навчання Вільному радіо розповіла співзасновниця громадської організації “ЗНОвУ” Анастасія Бєляєва.
“В ЗНОвУ ми працюємо над тим, щоб війна якомога менше впливала на життя та можливості українських дітей, та їх родин”, – розповідає Анастасія Бєляєва.
Наразі їхня команда запустила новий проєкт, який націлений на безоплатне покращення предметних знань та розвиток необхідних навичок дітей з ТОТ України. Там обіцяють надавати дітям професійну психологічну підтримку та спілкування в колі однодумців.
Неповнолітніх навчатимуть онлайн в маленьких групах разом із професійними викладачами. Зокрема, в рамках проєкту учні вивчатимуть українську мову, математику та історію. А ще є програма “Я досліджую світ” для молодших класів.
Навчання за цією безкоштовною програмою вже розпочалося, але реєстраційну форму залишили відкритою. Нею можуть скористатися родини з дітьми шкільного віку, які перебувають на тимчасового окупованих Росією територіях.
Охочі зможуть долучитися на будь-якому етапі до середини червня, кажуть в “ЗНОвУ”. Для цього потрібно зареєструватися за цим посиланням.
У громадській організації зазначили, що перед початком навчання усі учасники отримають детальні безпекові інструкції. Вони допоможуть підвищити рівень цифрової безпеки, враховуючи перебування в окупації.
Раніше журналісти Вільного радіо спілкувались детальніше зі співзасновницею ГО “ЗНОвУ” про те, що чекатиме школярів в онлайн-школі для дітей з ТОТ.
Крім того, ми розбиралися, як краще отримати український паспорт для дітей з окупації, які документи необхідні, коли можуть відмовити в оформленні та хто з т.з. “ДНР” найбільше цікавиться українським паспортом.
А ще цьогоріч деякі діти, які народилися вже після того, як Росія напала на Україну, відсвяткували свій 10-річний ювілей. Для багатьох із них мир і спокій — це те, що було до лютого 2022-го, бо іншого життя вони й не бачили. Журналісти Вільного радіо поговорили з двома родинами з Донеччини, аби з’ясувати, чим живе малеча, якій довелося стати ровесниками війни.