Для школярів Донеччини придбають майже 20 шкільних автобусів


image
Фото: Вільне радіо

В Донецькій області в 2020 році з’являться нові автобуси для школярів. З державного бюджету на це виділили 26 мільйонів гривень.

 

Автобуси купуватимуть у співфінансуванні з місцевими бюджетами. Про це на брифінгу в Донецькій ОДА повідомила директорка Департаменту освіти і науки Донецької області Тетяна Сідашева.

“В цьому році для Донецької області виділено 26 мільйонів гривень. За умовою співфінансування районних, місцевих бюджетів та бюджетів громад”, — розповіла очільниця департамент освіти і науки Донецької облдержадміністрації Тетяна Сідашева.

Тож, цьогоріч для дітей, які живуть у віддалених місцях від школи придбають 19 автобусів. Відповідні документи вже затвердили в Міністерстві освіти і науки України.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: