Для військових ЦВК створила 80 виборчих дільниць

Діана Шароді
2019-03-15 13:01

image
Фото з відкритих джерел

Центральна виборча комісії створила 80 спеціальних дільниць. 65  з них — на Донеччині, 14 — на Луганщині, і одна у Львівській області. Всі вони розташовані на територіях військових частин, аби бійці змогли проголосувати. На минулих виборах у 2014 році таких умов не було.

 

Про це ЦВК повідомила на офіційній сторінці у Фейсбук.

«Окрім того, Комісія затвердила єдині кошториси видатків ОВК з виборів Президента України 3-х територіальних виборчих округів для підготовки та проведення чергових виборів Президента України на загальну суму 13 млн 47 тис 655 гривень», — йдеться в повідомленні.

Зазначимо, на виборах Президента-2019 зможуть проголосувати кілька десятків тисяч військових, які служать на сході України, і для цього створили додаткові умови. Про це в інтерв’ю для РБК-Україна розповіла координатор Громадянської мережі ОПОРА Ольга Айвазовська.

“Зросла кількість дільниць у прифронтових територіях, в окремих невеликих громадах будуть відкриватися ділянки для військовослужбовців, так як місцевих жителів там формально залишилося не так вже й багато. Військові – це ті люди, у яких має бути стрижень, у тому числі політичний. Але ми не можемо виключати, що в окремих випадках буде групове голосування” – розповіла Ольга Айвазовська.

Додамо, командувач ООС Сергій Наєв розповів журналістам, що процедура голосування військовослужбовців ніяк не відрізнятиметься від звичайного голосування.

“Там, де буде можливість відійти – то підуть проголосують. А де не буде такої можливості – значить, будуть продовжувати захищати”, – розповів командувач ООС  телеканалу UA: Донбас.

Читайте також:

Тест. Як добре ви знаєте програми та біографії кандидатів:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

11
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: