До 100 000 доларів на бізнес-ідею: Данська Рада шукає партнерів

Діана Шароді
2019-09-12 15:49

image
Фото з відкритих джерел

Данська Рада у справах біженців розробляє нову грантову  програму та шукає бізнес-партнерів з Донецької та Луганської областей. Пропонують від 10 000 до 100 000 доларів США.

 

Взяти участь у програмі можуть приватні підприємства будь-яких форм реєстрації, об’єднання виробників сільськогосподарської продукції, комунальні підприємства місцевих органів влади.

Умовами програми :

  • співінвестиції з боку бізнес-партнера в розмірі до 50% від загальної вартості проекту, у фінансовій або нефінансової формі;
  • кінцевим результатом проекту має бути підвищення доходів місцевого населення в Донецькій або Луганській області;
  • ідея проекту повинна припускати розширення бізнес-діяльності партнера, а також залучення місцевого вразливого населення, включаючи внутрішньо переміщених осіб і осіб, які постраждали від конфлікту;
  • результати проекту повинні мати довгостроковий ефект і тривати без додаткової підтримки після формального закінчення партнерства.

Заповнити заявку можна за посиланням до 30 жовтня 2019 року. 

Як зазначають в описі до заявки, на сьогоднішній день програма знаходиться в стадії розробки і подальшого подання донорським організаціям на розгляд. Умови програми є гнучкими і можуть змінюватися, в тому числі і в напрямках, запропонованих в заявці.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: