До депутата Бахмутської райради прийшли правоохоронці, бо його син незаконно орендував приміщення у його КП


image
Фото: Віктор Буслов

В Бахмутську районну раду навідались правоохоронці. Вони склали протокол адміністративного правопорушення на одного з депутатів – Івана Рибалко. Зазначається, що він незаконно давав в оренду майно територіальної громади своєму сину.

 

Відповідно до протоколу, оголошеному в присутності Степана Легуцького, депутатів Бахмутської райради, громадських активістів, Іван Рибалко порушив вимоги статті 172-7 КУпАП, незаконно передавши в оренду майно територіальної громади підконтрольної йому комунальної установи (КП Управління архітектури, будівництва та комунального господарства)  власному сину Роману Рибалку”, — про це Вільному радіо розповів голова місцевої організації “Народний фронт” та місцевий активіст Віктор Буслов.

(Відео надав голова місцевої організації “Народний фронт” та місцевий активіст Віктор Буслов)

“01.10.2018 року директором Бахмутського комунального підприємства управління архітектури, будівництва та комунального господарства Рибалко надано в оренду приміщення нежитлового приміщення”, — оголосила Івану Рибалко правоохоронець.

Зазначимо, СБУ в Донецькій та Луганській області спростували інформацію, що займаються справою Рибалка. Журналістів Вільного радіо вони скерували за коментарем до поліції, однак ні в Управлінні Бахмута, ні в обласному відділі МВС про слідчі дії не знають.

В Бахмуті оголосили про підозру

(Іван Рибалко, депутат Бахмутської районної ради)

Іван Рибалко обіймає посаду директора комунального підприємства Управління архітектури, будівництва та комунального господарства Бахмутської районної ради.

Згідно з декларацією, в нього немає особистого житла. Є лише квартира в Бахмуті, якою володіє дружина.

Але автопарк Рибалка вражає. 13 транспортних засобів, з яких лише 2 легкових. Всі інші – це вантажні автомобілі та спецтехніка. Вся техніка не молодше 1996 року, але в декларації немає вартості жодного автомобіля.

На Івані Рибалко “висить” кредит в Першому українському міжнародному банку на суму майже 4 мільйони гривень, оформлений вже понад 10 років тому.

Його сина Романа Рибалко, іншого фігуранта справи, не задекларовано як члена сім’ї. Але відповідно декларації депутата, Роман зараз будує в Бахмуті житловий будинок загальною площею 160  м².

Нагадаємо, голова Бахмутської районної ради фігурує в кримінальній справі, бо постійно отримує в подарунок гектари землі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

375
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: