До розведення військ готують третю ділянку. Однак дані про обстріли знову інші

Діана Шароді
2019-11-04 14:07

image
Фото: Вільне радіо

Семиденний режим тиші — обов’язкова умова для розведення. Раніше в штабі ООС повідомляли, що останній обстріл біля Петрівського був 31 жовтня. Тепер же останнє порушення режиму тиші датують 29 числом. Втім ділянку готують до третього етапу розведення.

 

Про це на прес-конференції в Краматорську 4 листопада повідомив командувач Операції Об’єднаних сил Володимир Кравченко.

“На черзі третя ділянка разведення у районах української Богданівки та окупованого Петрівського на Донеччині. Там розведення сил та засобів розпочнеться як тільки представники ОБСЄ підтвердять дотримання тиші протягом семи днів”, — розповів командувач.

Однак в інформації знову плутаються. Бо ж тепер кажуть, що останній обстріл був 29 жовтня. 

“Крайній обстріл ділянки розведення №3 був зафіксований 29 жовтня, та підтверджений у звіті 30 жовтня”, — додав Володимир Кравченко.

Нагадаємо, на спільному брифінгу із генсеком НАТО президент України Володимир Зеленський заявив, що 4 листопада планується розведення військ біля Петрівського. Однак, місія ОБСЄ зафіксувала обстріли бойовиків на тій ділянці 30 жовтня. Через це розведення сил в районі Петрівського відтермінували.

До розведення військ готують третю ділянку. Однак дані про обстріли знову інші

Зазначимо, 4 листопада триває вже сьомий день розведення військ в Золотому. Дзеркальний відвід військ в цьому напрямку розпочався 29 жовтня. Там дані про останній день обстрілів теж різнились. 

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

256
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: