Класне таксі

480 - короткий номер

050 480 3333 - Vodafone

067 628 3333 - Київстар

093 148 3333 - lifecell

Завантажити додаток

Донбас отримає 50 мільйонів євро від Євросоюзу та ООН


image
Фото: з відкритих джерел

Сьогодні, 9 листопада, представники Єврокомісії та Програми розвитку ООН підписали угоду, щодо виділення матеріальної допомоги для Донецької та Луганської областей.

 

В Києві пройшла зустріч комісара Єврокомісії Йоганнеса Гана та координатора Програми розвитку ООН в Україні Оснат Лубрані. Вони підписали угоду про виділення 50 мільйонів євро Україні.

Всі кошти витратять на підтримку деяких об’єктів та адресну допомогу людям на Донбасі в рамках програми відновлення сходу України.

Ці 50 млн нададуть підтримку переміщеним університетам, підприємцям, а також людям, які постраждали від насилля. Ми намагаємося сприяти, щоб уряд, який бореться за відновлення сходу України, міг зменшити впливи конфлікту в тому регіоні”, — повідомив Йоганнес Ган.

Зазначимо, що інвестують в Україну організації порівну – по 25 млн євро.

Координатор ПРООН Остан Лубрані розповіла, що в майбутньому планується допомогти Уряду в реформах, які покращують права людини на Донбасі:

“ООН задоволена довготривалим партнерством, та виділенням 25 мільйонів євро. Це означає початок нової програми і цей новий етап буде впроваджуватись всією родиною ПРООН. Программа включає в собі допомогу потребуючим з Донбасу, потім допомога Уряду в децентралізації, реформа в організації протидії гендерного насилля. Впровадження нової реформи охорони здоров’я в двох областях східної країни”.

Також читайте: В цю неділю, 11 листопада, на окупованій території пройдуть “вибори”, на яких будуть обирати керівників самопроголошених “ЛНР” та “ДНР”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: