Донбас отримає гроші на гуманітарну допомогу


image
Фото з відкритих джерел

ЄС виділив 4 млн євро для допомоги населенню, що проживає на окупованих територіях. Це пов’язано з настанням зими. Перш за все, допомогу отримають найвразливіші категорії населення: діти, пенсіонери та інваліди.

Про це повідомив комісар гуманітарної допомоги і управління кризами Крістос Стилианидес, його цитує прес-служб  на офіційному  сайті ЄС.

Цивільне населення на сході України продовжує страждати після чотирьох років конфлікту. Європейський Союз продовжує підтримувати тих, хто цього потребує, де б вони не знаходилися. Це наш гуманітарний і моральний обов’язок. Нове фінансування дозволить нам надавати допомогу неконтрольованим урядом районам, де гуманітарна ситуація залишається дуже складною” – зазначив комісар.

Нагадаємо, сьогодні Міжнародний комітет Червоного Хреста(МКЧХ) відправив на Донбас майже десять вантажівок з харчами, гігієнічними наборами, одягом та іншим.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: