Підтверджені випадки COVID-19 на 09.07.2020:

51 224

В Україні
(1327 померли, 23784 одужали)

748

На підконтрольній Донеччині
(10 померли, 258 одужали)

1319

На непідконтрольній Донеччині
(78 померли, 594 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА

Донеччина зайняла друге місце за рівнем зарплати в країні, та перше по її заборгованості, — Держстат


image
Фото: pravda.if.ua

За даними статистики, в Донецькій області одні з найвищих зарплат по всій Україні, однак регіон досі на першому місці по її заборгованості. 

 

Так, за даними звіту, найбільша середньомісячна зарплата в столиці країни, в Києві, —  15 тисяч 378 гривень. Друге місце рейтингу займає Донецька область — 11 тисяч 480 гривень. Такі дані оприлюднила Державна служба статистики України. Наступними в рейтингу йдуть Київська, Дніпропетровська та Запорізька області. 

Зазначимо, в той же час, Донеччина продовжує очолювати список боржників по зарплаті. Станом на 2 вересня, в Донецькій області не виплатили 539 мільйонів гривень заробітної плати з 2,7 мільярдів гривень загального боргу по всій країні. Це трохи більше однієї п’ятої частини всього боргу по зарплаті в країні.

Однак, розмір боргу по зарплатах на Донеччині зменшився на 36,4 мільйони гривень у порівнянні з липнем 2019 року. Зауважимо, що на початку поточного року розмір заборгованості був майже на 100 мільйонів менше — 467,3 мільйонів гривень.

Нагадаємо, Донецька і Луганська область також очолює список боржників за комунальні послуги.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: