Донецька ОДА шукає керівників райдержадміністрацій. Податись може кожен


image
Фото з вільних джерел

Донецька облдержадміністрація шукатиме кандидатів через систему LIFT, розроблену командою Зеленського. Проводити пошук кандидатів на посаду очільників райдержадміністрацій будуть онлайн.

 

Про це повідомив керівник Донецької ВЦА Павло Кириленко на сторінці у Facebook.

“Шукаємо розумних керівників, які поділяють принципи роботи нинішньої влади та впевнені у власних силах”, – йдеться у публікації.

Павло Кириленко додає, що взяти участь у відкритому конкурсі можуть усі, кому не байдуже майбутнє країни.

У Донецькій облдержадміністрації повідомили, що всі етапи конкурсу проводитиме платформа LIFT. За її допомогою відберуть певну кількість кандидатів, яких згодом передадуть до розгляду голові Донецької ОДА. І вже потім з цих кандидатур спільно обиратимуть очільників райдержадміністрацій.

Свої резюме можна надсилати на сайт платформи LIFT.

Для довідки: LIFT — це онлайн-проект команди президента Володимира Зеленського, створений, щоб добирати професіоналів із різних галузей на допомогу новій владі.

Нагадаємо, Володимир Зеленський звільнив усіх очільників районів Донецької області. Їхні обов’язки зараз виконують перші заступники. 

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: