Доплата 300%: Медики Донеччини, які лікували та лікують пацієнтів COVID-19 вже отримали надбавки


image
Фото: з відкритих джерел

Українським медикам, які надають медичну допомогу хворим на коронавірус МОЗ пообіцяло втричі більшу зарплатню на час карантину. Перші доплати до своєї зарплати отримали й медики Донецької області.

 

У відповідь на запитання Вільного радіо під час брифінгу представник Департамент охорони здоров’я Донецької ОДА Олександр Педенко заявив, що перші медики вже отримали гроші за березень. Ці гроші отримують ті медики, хто безпосередньо контактує з хворими на коронавірус та бригада, яка евакуювала хворих.

“За березень місяць підтверджені на COVID-19 були лише в Мирнограді та Маріуполі, була залучена бригада швидкої допомоги. Були виділені кошти (для міста Маріуполя — це було з місцевого бюджету, а обласні —  лікарні Мирноград та швидка допомога), в березні вони отримали 78 тисяч”, — пояснює Олександр Педенко.

Однак, за квітень вже гроші будуть платити з державного бюджету. На це Міністерству охорони здоров’я виділили 15,8 мільярда гривень.

“Що стосується оплати за квітень: на позачерговому засіданні внесли зміни до державного бюджету, згідно з яким кожен медичний працівник, який надає допомогу лабораторно підтвердженому хворому з COVID-19, буде отримувати 300% від посадового окладу”, — додає Педенко.

Зазначимо, на такі доплати розраховувати можуть як лікарі різних спеціальностей, так і медсестри, медики швидкої та навіть водій.

Доплата 300%: Медики Донеччини, які лікували та лікують пацієнтів COVID-19 вже отримали надбавки

Нагадаємо, на підконтрольній території Донецької області медики підтвердили 11 випадків захворювання на коронавірус. Один пацієнт помер, шестеро одужали.

Читайте також:

Всі матеріали за темою читайте тут

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: