Доступ до медичної допомоги на Донбасі погіршився, — Червоний Хрест


image
Фото з вільних джерел

Міжнародний комітет Червоного Хреста зафіксував ускладнення доступу населення до медичної допомоги по обидва боки лінії розмежування у зоні конфлікту на Донбасі.

 

Про це повідомляє інформаційне агентство UNN.

“Ситуація біля контактної лінії є дуже складною з обох боків. Це (військові дії, ред.) однаково впливає на доступ до медичної допомоги як на підконтрольній, так і на непідконтрольній уряду України території Донбасу”, розповіли у Червоному Хресті.

У МКЧХ повідомляють, що проблеми з наданням медичної допомоги виникли через те, що шляхи до лікарень заміновані. Також у медичних закладах замало лікувальних препаратів та самих лікарів.

Ще однією причиною погіршення якості медобслуговування є те, що швидка допомога не має доступу до деяких  місцевостей. В результаті цього навіть несуттєві захворювання можуть мати серйозні ускладнення.

“На непідконтрольній уряду України території Донбасу ситуація погіршується у зв’язку з тим, що шляхи постачання медикаментів з території, підконтрольній уряду України, перервано. Це означає перебої в закупівлях медикаментів, обладнання та складнощі з технічним обслуговуванням”, додали в організації. 

Нагадаємо, Представник омбудсмена з прав людини у Донецькій та Луганській областях Павло Лисянський розповів, що на КПВВ немає жодного державного медичного пункту. Через неможливість оперативно надати медичну допомогу смертність на КПВВ у 2019 році збільшилася в два рази.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: