“Доступних ліків” стало більше. МОЗ додав нові найменування в профреєстр

Анна Сердюк
2019-08-16 16:06

image
Фото з відкритих джерел

Спеціалісти міністерства охорони здоров’я додали в перелік 14 найменувань ліків, які тепер також можна буде отримати безкоштовно в аптеках. 

 

Про це повідомляє прес-служба МОЗ. У новому Реєстрі кількість безоплатних ліків для пацієнтів зросла на 14 позицій, тепер їх 78. Держава забезпечуватиме українців не тільки ліками вітчизняних фармацевтичних виробників, а й країн ЄС та Ізраїлю.

Вперше всі процеси при формуванні Реєстру лікарських засобів, які підлягають реімбурсації відбулися в електронному форматі. Це забезпечило чіткі і прозорі правила для всіх учасників, зробило процеси швидшими та зручнішими. І це сприяло тому, що в результаті спільної роботи ми отримали Реєстр, у якому зросла кількість лікарських засобів, безоплатних для пацієнта. А саме в інтересах пацієнта працює програма “Доступні ліки», — каже голова національної служби здоров’я Олег Петренко. 

Повний оновлений перелік ліків в реєстрі ви можете подивитись та завантажити натиснувши тут

Нагадаємо, “Доступні ліки” з’явились в Україні у квітні 2017 року. Її заснували для того, щоб українці з серцево-судинними захворюваннями, бронхіальною астмою чи діабетом ІІ типу змогли отримувати ліки безкоштовно, або з незначною доплатою.

В Бахмуті до програми приєднались 20 аптек, ще 4 аптеки – в районі. Їх перелік та адреси аптек програми по всій області можна знайти тут.

 

Читайте також:

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: