Духовні лідери України закликали людей на Донбасі та в Криму до миру (ВІДЕО)


image
Фото: UNIAN

Голови церков, патріархи, муфтії та рабини знялись в одному відео, щоб закликати людей до миру в Україні. Це звертання адресується саме до жителів Донбасу та Криму.

 

Усі лідери духовенств звернулися до мешканців Донецької, Луганської областей та Криму з проханням — “Припинити розмовляти один з одним з допомогою зброї” та “залишити усі розлади позаду”. Відео опублікували на сторінці Володимира Зеленського.

“Ми — Україна, ми єдиний український народ!”. Саме таке посилання висловлюють церковники до жителів Донбасу та Криму.

Духовні лідери України закликали людей на Донбасі та в Криму до миру

У відео взяли участь такі духовні лідери, як патріарх Філарет, голова УГКЦ Святослав, голова УПЦ МП Онуфрій, муфтій Криму Айдер Рустемов, головний рабин Одеси і Півдня України Авраам Вольф, муфтій Ахтем Тамім, муфтій Саїд Ісмагілов, головний рабин Дніпра і Дніпропетровській області Шмуель Каменецький, головний рабин Харкова і Сходу України Мойше Москович, головний рабин Києва Мойше Реувен Асман, головний рабин Донбасу Пінхас Вішецькій.

У підписі до відео зазначено, що його записали за результатами зустрічей релігійних представників із наступним Президентом України Володимиром Зеленським.

Додамо, що на відео немає голови Православної церкви України Епіфанія, хоча фото із їхньої з Зеленським зустрічі викладали в мережу.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: