Два тижні в “Артеку”: маленьких українців запрошують дізнатися про толерантність та інклюзію


image
Фото з відкритих джерел

Грантова платформа “House of Europe” розпочинає набір до “Табору європейської молоді”. Дітей 11-13 років з усієї України запрошують взяти участь у двотижневій програмі. У таборі розповідатимуть про основні європейські цінності. Також діти зможуть відкрити для себе мови Євросоюзу. Детальніше – у матеріалі.

 

Як зазначається в інструкції до програми, збори будуть проводити з 30 травня по 12 червня на базі табору “Артек” під Києвом.

Основні теми табору – толерантність та інклюзія. До дітей завітають волонтери з країн Європейського союзу, які розповідатимуть про загальнолюдські цінності. Крім того, діти зможуть на початковому рівні опанувати мови ЄС.

Учасників програми годуватимуть 5 разів на день. Їм забезпечать проживання. У кожній кімнаті буде розміщуватися не більше 4 дітей.

Організатори програми забезпечують перевезення дітей з залізничного вокзалу у Києві до табору.

Для участі у програмі треба зареєструватися. Подати заявку мають батьки. До неї треба долучити файл у форматі аудіо, відео або тексту з мотивацією дитини потрапити в програму.

До участі заохочують дітей, які живуть у невеликих містах або сільській місцевості. Додаткові бали при розгляді заявок будуть нараховувати дітям з родин переселенців.

До того ж, учасниками можуть стати діти з інвалідністю або особливостями розвитку, якщо вони не потребують цілодобового супроводу.

Реєстрація триватиме до 15 березня.

Для довідки:
House of Europe (“Дім Європи”) — це програма, яка фінансується Європейським Союзом, створена з метою підтримки професійного та творчого обміну між українцями та їхніми колегами в країнах ЄС. 

Програма фокусується на культурі та креативному секторі, освіті, медицині, соціальному підприємництві, медіа та роботі з молоддю.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: