Два високофахових дитячих хірурга проведуть прийом в Селидовому та Гірнику


image
Фото: з відкритих джерел

В двох населених пунктах Донеччини, Селидовому та Гірнику, на цьому тижні запланований безкоштовний прийом дітей із хірургічними та урологічними патологіями. Дітлахів оглянуть дитячий хірург, та кандидат медичних наук.

 

Прийом відбудеться в четвер, 14 березня. Відвідати лікаря можуть діти віком до 17 років. Приймати їх будуть Аркадій Гуньков, позаштатний обласний експерт з дитячої хірургії, кандидат медичних наук та Світлана Радченко, дитячий хірург. Про це повідомляє прес-служба Селидівської міської ради.

На сайті міськради затверджений такий графік прийому:

  • Селидове о 10:00 амбулаторія №1 вул Черняховського, 48 (Приміщення дитячого інфекційного відділення). Прийти на прийом можуть мешканці Селидового, Українська та Цукуриного.
  • Гірник о 12:00, амбулаторія ЗПСМ №4 вул Свободи, 25. Лікарі прийматимуть дітей з Гірника, Курахівки та Гострого.

Однак, в рецепції Селидівської лікарні Вільному радіо розповіли, що прийом триватиме до 13:00. А в Гірнику підтвердили, що прийом запланований на 12:00. В обох містах прийматимуть ті ж лікарі. За додатковою інформацію стосовно прийому можна звернутись до рецепції за номерами (06237) 7-21-80, моб. тел. 099-728-70-20 у Селидовому та (06237) 5-11-36, моб. тел. 099-728-70-47 у Гірнику.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: