Дві школи Бахмута не готові до початку навчального року

admin
2018-08-23 15:47

image

Станом на 22 серпня, у школах № 11 та 12 триває ремонт. Як виявилося, завершити його до 1 вересня не встигнуть. Тож близько 2 тис дітей тимчасово перерозподілять в інші школи.

Про це стало відомо під час перевірки готовності шкіл до початку навчального року. Як пояснюють підрядники, вони перенаправили роботи на іншого виконавця, а той найняв занадто повільних працівників. Скарги на них не допомогли пришвидшитись.

“До понеділка тут була така тенденція: я доповідаю, що тут погано працюють. А вони кажуть, що приїде завтра бригада, друга-третя. Тепер в суботу вони будуть доповідати в Києві”, – прокоментував Вільному радіо представник генерального підрядника, який проводить ремонт в ЗОШ №11.

В курсі ситуації і міська рада. Саме вони проводили перевірку. За словами мера, гроші, щоб підрядники розпочали роботи, надійшли 6 липня.

Зараз же діти, що мали піти тут в перший клас – навчатимуться у дитячих садочках, старші з ЗОШ №12 – в інших школах, як і частина учнів ЗОШ №11. Крім того, деякі класи залишаться в старому корпусі ЗОШ №11. Хоча там і немає столової – її також ще ремонтують.

Як кажуть директори обох шкіл, батьки поки не висувають претензій.

Як розповіла Вільному радіо бабуся одного з учнів: це створює певні незручності, але головне – аби зробили все до зими.

“Він (онук – ред) в 2-й клас перейшов. Його перевели в 7-му школу, от саме їх чотири класи з 11-ї школи. Ми живемо тут поряд, по Леніна (вул.Свободи – ред.), просто перейти дорогу. Звісно, тепер ходити дуже далеко до 7-ї школи, а під’їхати нічим. Мені страшно уявити як то, якщо по ожеледиці”, – розповіла бабуся одного з учнів ЗОШ №11.

В мерії обіцяють завершити ремонт до жовтня.

Кажуть, перед початком навчального року в школі планують провести загальне зібрання батьків, щоб оприлюднити план роботи під час ремонту.

На нього школа №11 отримала близько 35 мільйонів гривень, а ЗОШ №12 – 24 мільйони гривень.

Попри ремонт, лінійку в школах все ж проведуть.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: