Екс-ватажок т.з. “ДНР” Дмитро Трапезніков вже офіційно став мером російського міста


image
Фото: з відкритих джерел

Колишнього заступника голови самопроголошеної “Ради міністрів т.з. “ДНР” Дмитра Трапезнікова депутати обрали головою російського міста Еліста. До цього, попри протести людей, він виконував обов’язки очільника міста.

 

Екс-бойовик т.з. “ДНР” Дмитро Трапезніков був серед 5 кандидатів на посаду голови адміністрації російського міста Еліста. Їх кандидатури розглядали на конкурсі місцевої ради, але депутати все ж обрали головою міста Трапезнікова. Про це журналістам Вільного радіо стало відомо з оголошення на сайті адміністрації міста Еліста.

В повідомленні зазначається, що за Трапезнікова віддали свої голоси 19 з 23 депутатів, які були в комісії по відбору мера російського міста Елісти в республіці Калмикія.

Зазначимо, з вересня 2019 року екс-ватажок т.з. “ДНР” Дмитро Трапезніков обіймав цю ж посаду, але з відміткою виконуючий обов’язки. Коли його призначили, більше сотні людей вийшли на протест. 

Тоді люди заявляли, що Дмитро Трапезніков та його “товариші” розв’язали війну на Донбасі через мовне підгрунтя.

“Я хотів би особисто звернутись до пана Трапезнікова на “ненависній” йому мові: “Бажаю казати вам пан Трапезніков. Ви зневажали українську мову, ви знищували українську мову на Донбасі. Ви приїхали в Елісту, щоб знищувати нашу мову, калмицьку?”, — заявляли під час протестів містяни.

Вони також заявляли, що призначенням колишнього бойовика т.з. “ДНР” влада зневажає місцевих жителів:

“Йому не місце тут. Наше місто настільки чисте, що тут ніколи не було війни або міжнаціональних конфліктів, а тут привезли таку людину. Це, я вважаю, провокація проти нашого народу”, — казав на мітингу один з протестувальників.

Крім того, 3 березня головний редактор одного з регіональних видань у своєму відеозверненні до депутатів заявив, що призначивши Трапезнікова вони порушують законодавство РФ.

“По федеральному закону Трапезніков не має ніякого права не тільки бути головою адміністрації міста Еліста, але й виконувати обов’язки. Тому що в нього немає ні одного дня роботи на території РФ по свій спеціальності. А громадянство він отримав лише в травні минулого року”, — зазначав головний редактор газети “Современная Калмыкия” Валерій Бадмаєв.

Нагадаємо, колишнього ватажка бойовиків Олександра Захарченко 31 серпня підірвали в кафе “Сєпар”. Після цього виконуючим обов’язки глави “ДНР” в екстреному порядку призначили заступника голови “Ради міністрів ДНР” Дмитра Трапезнікова. Однак пізніше Трапезнікову довелось виїхати до Росії. В самопроголошену республіку він не повертався.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: