Електронна перепустка на окуповану територію стала безстроковою


image
Фото: Луганська ОДА

В реєстрі електронних перепусток через лінію розмежування Донеччини та Луганщини провели зміни. Раніше їх оформлювали на рік. Тепер всі хто зробить перепустку, отримують безстроковий дозвіл на перетин КПВВ.

 

Відповідні зміни з’явились на сайті Реєстру дозволів для переміщення осіб через лінію зіткнення у межах Донецької та Луганської областей.

Відтепер, всі хто оформить перепустку з 28 березня, отримають статус “без обмеження терміну дії”. Таким чином, якщо людина оформила дозвіл на перетин навіть 27 березня, вона все ж залишається з перепусткою на рік.

Однак, вже готові перепустки також можна переформити на нові.

Що для цього потрібно:

  • Авторизуватися на ресурсі, де раніше оформлювали перепустку під своїм логіном і паролем.
  • У розділі “Історія поданих заяв” знайти відповідну заяву і натиснути “Переподати” та, керуючись підказками, переподати заяву, скорегувавши (за необхідністю) особисті дані.

Але пройти цю процедуру можна не одразу. Клікабельне вікно “Переподати” з’явиться лише за 2 місяці до закінчення терміну дії звичайної перепустки.

Якщо ж людина не переоформила свій дозвіл на перетин лінії розмежування, то перепустка автоматично видаляється з реєстру. І тоді доведеться знову проходити процедуру оформлення дозволу на перетин з самого початку.

Ми вирішили дізнатись у співробітників Координаційних груп на Донеччині та Луганщині, але станом на 16:10 на жоден з 12 номерів, які вказані в контактах, не відповідають.

З’ясувалось, що проблема додзвонитись до координаційних груп існує давно. Видання “Донецкие Новости” робили перелік номерів, до кого протягом тривалого часу все ж можливо додзвонитись.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: