Гірники перекрили дорогу Дніпро-Донецьк в Селідово


image
Фото: Інформатор

3 жовтня, гірники шахти «Котляревська» заблокували рух транспорту на автомагістралі Дніпро – Донецьк. Про це повідомляє незалежна профспілка гірників України.  

 

“Шахтарі сьогодні зранку знов продовжують блокувати дорогу, тому що вчора в Кабінеті міністрів навіть міністр не підняв це питання, про акції протестів і невиплату зарплати. Хоча кошти в бюджеті передбачені”, — говорить голова профспілки Михайло Волинець.

Нагадаємо, з 1 жовтня, на Донеччині протестують гірники двох шахт держпідприємства “Селидіввугілля”. Вимагають свої гроші.

Додамо, загалом по Україні критичний стан виплати заробітної плати працівникам вугільної галузі. На кінець вересня заборгованість працівникам державних вугільних підприємств склала 685 млн 550 тис. грн. Вже за місяць борг сягне одного мільярда.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: