Підтверджені випадки COVID-19 на 01.07.2020:

44 998

В Україні
(1173 померли, 19548 одужали)

555

На підконтрольній Донеччині
(9 померли, 202 одужали)

1166

На непідконтрольній Донеччині
(71 помер, 376 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА

Гірники шахти “Капітальна” домоглися виплати частини боргу і продовжують протест

admin
2018-08-16 16:22

image

Робітники страйкували два дні і керівництво шахти пішло на поступки. Про це Вільному радіо повідомив Голова незалежної спілки гірників Михайло Волинець

“Є маленькі зрушення в тому, що їм виплатили частину боргу по заробітній платі. Сьогодні ще пообіцяли частинку. Це позитивні зрушення. Але при цьому не буде виплачена в повному обсязі заборгована зарплата за червень”, – розповів Волинець.

Та наголошує, що шахтарі змінили умови протесту. Адміністрація вмовила їх їхати в шахту, вони спустилися,але підійматися відмовилися. 3 20:00 15 серпня п’ятеро гірників 3-ої зміни із шахти «Капітальна» перебувають на глибині 900 метрів.

Голова незалежної спілки гірників Михайло Волинець додає, що до них сьогодні має приєднатися ще одна група робітників, які також протестують проти заборгованості заробітних плат.

Зазначимо, що загальна заборгованість по заробітній платі шахтарям на сьогодні – 880 млн гривень.
Гірники державних підприємств України протягом кількох місяців проводять страйки в Києві, вимагаючи виплатити їм зарплати. Поки що конфлікт врегульовано лише частково. Уряд обіцяв виділити гроші на погашення боргів, але не всю сумму одразу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: