Голова Бахмутської райради заперечує, що порушив вимоги суду


image
Фото: Вільне радіо/Олександр Червоненко

Вільне радіо дізналось, що Євген Пластун знаходиться під слідством через порушення умов суду. Слідчі заявляють, що він порушив заборону суду про відсторонення та продовжив виконувати свої повноваження. Однак сам чиновник не згоден, що порушив вимоги суду.

 

Голову Бахмутської райради Євгена Пластуна підозрювали у корупції, тож суд вирішив відсторонити його від посади. Однак, за даними слідчих, він продовжив працювати. Через це правоохоронці відкрили нове кримінальне провадження за умисне порушення вимог суду.

Чиновник пояснив, що його відстороняли від посади очільника, але він ще є і депутатом райради.

“Наскільки мені відомо, суд мене відсторонив від посади голови Бахмутської районної ради. Але відсторонення виконувати функції депутата райради такого права у суду немає. Тому як депутат райради я є, та продовжую їм бути”, — розповів Вільному радіо очільник Бахмутської райради Євген Пластун.

За інформацією з наших джерел, щодо проведення наради на посаді очільника райради та підписання офіційних документів, Пластун не згоден. Каже, що за цим його ще не впіймали, та взагалі він нічого не підписував. Хоча інформацію про нову кримінальну справу посадовець ні спростував, ні підтвердив.

Нагадаємо, Євгена Пластуна підозрювали одразу за трьома статтями: зловживання владою або службовим становищем, декларування недостовірної інформації та незаконне збагачення. Однак через те, що 26 лютого Конституційний суд скасував статтю про незаконне збагачення, Пластуна звільнили від кримінальної відповідальності та визнали невинним.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

169
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: