Голова НСТУ розповів деталі проведення “дебатів” на Олімпійському


image
Фото: з відкритих джерел

Голова правління НСТУ Зураб Аласанія розповів про результати переговорів представників кандидатів у Президенти у Міністерстві внутрішніх справ.

 

Про це він повідомив на своїй сторінці у  Facebook.

Аласанія зазначив, що сцен буде дві, як і телесигналів. Трибуни ділитимуть не вздовж, а впоперек, символіку партій на стадіоні кандидати не використовуватимуть, артистів з піснями запускатимуть по черзі, квитки поділять навпіл і розповсюджують кожен свої, час початку концертів – 16:00, час початку “дебатів” – 19:00.

За словами Аласанії, штаби досі не домовились, скільки питань ставитимуть один одному кандидати (по три чи по чотири) та  хто буде ведучим дебатів.

Не дійшли згоди і у питання трансляції. Поки що штаби думають, чи   віддавати одну трансяцію всім каналам, чи кожен штаб веде свою зйомку і віддає своїм каналам.

Також голова правління НСТУ додав, що цей захід не є офіційними дебатами, і що “Суспільне” не братиме участі у його організації.

“Суспільне продовжує дотримуватись закону і здорового глузду: змістовні дебати мають відбутись в студії НСТУ 19-го квітня в часовому проміжку від 20:00 до 21:00 (якщо інше не буде вирішено Центральною Виборчою Комісією)”, – підкреслив він.

Нагадаємо, що 16 квітня Петро Порошенко та Володимир Зеленський  підписали угоду з НСК “Олімпійський” про оренду стадіону на вечір 19 квітня.

Зазначимо, що за даними опитування 41,9% українців вважають, що дебати між кандидатами мають  відбутися, ще 26,7% вважають їх бажаними, але не обов’язковими.

Київський міжнародний інститут соціології проводив  опитування з 9 по 14 квітня 2019 року серед 2004 респондентів по всій Україні за винятком окупованих Росією територій. Статистична похибка вибірки не перевищує 3,3%.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

10
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: