Підтверджені випадки COVID-19 на 11.07.2020:

52 843

В Україні
(1372 померли, 25661 одужав)

758

На підконтрольній Донеччині
(10 померли, 271 одужав)

1360

На непідконтрольній Донеччині
(79 померли, 618 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА

В області назвали суму боргу водоканалів регіону перед “Водою Донбасу”


image
Фото: з відкритих джерел

У четвер, 25 квітня, на засіданні обласної колегії, голова Донецької обласної державної адміністрації Олександр Куць розповів про те, як  зараз вирішують проблему водопостачання на Донеччині. Крім того, стала відома сума боргу перед “Водою Донбасу”. 

 

«Єдина причина, з якої нам не відключають воду — це постійні засідання надзвичайних комісій, прийняття різноманітних рішень, не допуск електриків до об`єктів та інше», — зазначив Олександр Куць.

Він додав, що наразі жодне місто не сплатило заборгованості за воду. Лише Маріуполь повернув 50% боргу, оскільки має найбільшу заборгованість по Донецькій області.

Так, борг водоканалів Донецької області перед КП «Вода Донбасу» станом на 1 квітня становить 1,386 млрд гривень. Про це під час засідання колегії обласної держадміністрації повідомив директор департаменту ЖКГ Олександр Баранник.

Нагадаємо, “Компанія “Вода Донбасу”, яка обслуговує більше 3,3 мільйони людей, заборгувала електропостачальнику “Укрінтеренерго” за електроенергію більше мільярда гривень. Через це електропостачальник почав відключати “Воду Донбасу”. Розібратись в ситуації намагалась і обласна адміністрація, але наразі проблему вирішити не вдалось.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: