Голова Бахмутської райради Пластун не знає, за що у нього премія

Діана Шароді
2019-07-25 16:33

image
Фото: Вільне радіо

Чинний голова Бахмутської районної ради Євген Пластун тільки сьогодні вийшов з відпустки, тож не знає, за які заслуги йому хочуть виписати премію. Припускає, що преміюватимуть за два тижні відпустки.

 

Про це посадовець сказав в коментарі журналістці Вільного радіо після колегії в Донецькій облдержадміністрації 25 липня.

“Вони ж, напевно, роблять цю премію щомісяця, можливо, зараз за два тижні моєї відпустки…”, — сказав Пластун.

Зазначимо, на сайті Бахмутської районної ради опублікований проект рішення про преміювання голови ради за червень. Автор — сам голова ради Євген Пластун. Щонайменше місяць він знаходиться у відпустці — принаймні, так у райраді відповідають на звернення журналістів Вільного радіо. 

В проекті рішення про преміювання вказано, що йдеться про премію в розмірі 50% окладу. 

Відповідно до декларації про доходи Євгена Пластуна, на основному місці роботи за 2018 рік він отримав майже 272 тисячі гривень заробітної плати. Це приблизно 22,5 тисячі на місяць. Отже, ймовірно, мова йде про 10-11 тисяч гривень премії. Журналісти Вільного радіо надсилали до райради Бахмута інформаційний запит щодо окладу її очільника. Однак конкретних цифр у відповідь не отримали.

Нагадаємо, Очільника Бахмутської районної ради Євгена Пластуна підозрювали у незаконному збагаченні.

Загалом Євгена Пластуна підозрюють за трьома статтями: зловживання владою або службовим становищем, декларування недостовірної інформації та незаконне збагачення. Раніше майно очільника Бахмутської райради арештували, але Краматорський суд цей арешт зняв.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: