Голова ВЦА с.Зайцеве балотується у Верховну Раду

Анна Сердюк
2019-06-12 21:58

image
Фото: Вільне радіо

Володимир Весьолкін, очільник військово-цивільної адміністрації селища Зайцеве, буде кандидатом по 51 виборчому округу.

 

12 червня Центральна виборча комісія зареєструвала Весьолкіна як самовисуванця.

“Весьолкін Володимир Юрійович народився 4 грудня 1978 року в місті Горлівка Донецької області. Громадянин України. Протягом останніх 5 років проживає на території України. Освіта вища. Керівник ВЦА с. Зайцеве Бахмутського району, Донецької області. Безпартійний”, – представили кандидата на засіданні ЦВК.

На тому ж засіданні зареєстрували також Олега Недаву  (виборчий округ №47, самовисування), Миколу Ленка  (виборчий округ №52, самовисування) та Алісу Весьолкіну (виборчий округ №60, самовисування).

Зазначимо, Аліса Весьолкіна та Володимир Весьолкін – однофамільці, а не родичі. Хоча і знайомі. Весьолкіни разом подавали документи в ЦВК.

Володимир та Аліса Весьолкіни
Фото: Аліса Весьолкіна

 

Для реєстрації кожен кандидат надав документи за переліком ЦВК та оплатив заставу 41 730 грн.

Зазначимо, 51 виборчий округ — це селище Зайцеве, яке знаходиться на лінії розмежування. Станом на 12 червня, в списку самовисуванців там вже 3 кандидати. Окрім Весельолкіна, також балотуються Олександр Ковальов (безпартійний пенсіонер, який проживає в Києві) та Дмитро Чанов (в його документах вказано, що чоловік —  керівник складу ТОВ “ІКТ ПЛАСТИК”, безпартійний, проживає в місті Донецьк).

Ці імена та ті, кого ще зареєструють в ЦВК, будуть в окремому бюлетені для кандидатів-мажоритарників. Той, хто набере найбільше голосів – представлятиме округ у Верховній Раді 9 скликання. Крім того, виборці отримають 2 бюлетень, в якому будуть голосувати за партії.  

 

Нагадаємо, Володимир Зеленський підписав Указ про розпуск Верховної Ради. За графіком ЦВК, вони мають відбутися 21 липня 2019 року.

Водночас, конституційність рішення Зеленського про розпуск ради зараз розглядають в суді.

 

Читайте також:

“Ми всі бачимо, хто по нас стріляє, хто зруйнував наші будинки, хто забрав нашу роботу”. Інтерв’ю з головою ВЦА Зайцевого Володимиром Весьолкіним

Кого обиратимемо? ТОП політсил: що про них відомо?

ЦВК опублікувала графік проведення позачергових парламентських виборів (інфографіка)

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: