“Гомосексуаліст Губка Боб та фашисти в органах соцзахисту дітей”:  що пропонують почитати у Святогірській лаврі


image
Фото: Вільне радіо

Святогірська лавра — одне з найбільш відвідуваних святих місць в Україні. Тож ми вирішили перевірити, яку літературу продають у церковних магазинах. Що знайшли журналісти Вільного радіо –  читайте далі.

“Витік мозку та атомна бомба для мікроорганізмів як наслідок вакцинації”

Наразі в Україні фіксують спалах кору. Станом на кінець січня в країні налічують понад 15 тисяч хворих на кір, а за весь 2018-й захворіли 53 тис людей. Єдиний захист — вакцинація.

Однак у Святогірській лаврі так не вважають. Серед безкоштовних листівок є і така, що переконує у шкоді вакцинацій.

Що продають у Святогірській лаврі

 

Дата на ній — травень 2018 року, однак важливіше те, що роздають їх саме зараз. Вся листівка — це перекладена з англійської мови стаття журналістки Селени МакГаверн. За основу взяли пілотне дослідження, яке публікували в Journal of Translational Scienes. Однак у самій листівці зазначають, що жодного довгострокового  дослідження про наслідки вакцинацій для здоров’я не проводилося.

Далі порівнюють щеплених та нещеплених дітей

Що продають у Святогірській лаврі

Важливо, що доказова медицина говорить про протилежне. І Міністерство охорони здоров’я України закликає робити дітям всі щеплення, аби вберегти здоров’я малечі.

Зазначимо, що матеріали Селени МакГаверн використовують такі ресурси як “Геноцид русов” та “Родительский комитет”. Останній своєю метою визначає просвіту батьків у питаннях виховання та освіти дітей в умовах сучасного інформаційного суспільства. Одна з останніх публікацій “Томос раздора”, яка спростовує існування ПЦУ.

Літературу з подібними ідеями можна знайти і в інших книжкових крамницях Святогірської лаври.

Що продають у Святогірській лаврі

Видавник — Почаївська лавра Московського патріархату, автор — протоієрей Олексій Добош. Назва багатообіцяюча. Історичні факти, поставлені у потрібному для автора ракурсі. Наприклад,  неможливість ведення церковної служби українською мовою:

“Згідно з цим же Промислом Божим українська мова:

— впродовж тисячолітньої історії не мала жодного богослужбового застосування;

— за своїми мовними засобами значно бідніша від церковнослов’янської і не може передати ні однозначності догматичних істин, ні найтонших відтінків морально-аскетичної практики.”

Зазначимо, що в ПЦУ богослужіння проводитиметься трьома мовами: українською, грецькою та англійською.

Загалом вся книжка рясніє словами “розкольники та уніати”, зокрема такими визначають “філаретівську” УПЦ КП та львівську УАПЦ.

Цікаво, що антиправославним злочином автор називає спільний молебень представників католицьких і протестантських конфесій, що відбувся у 2000 році у Львові.

“Ювенальна юстиція — монстр ліберального тоталітаризму”

Книга з гучною назвою видана у 2009 р., але у церковному магазині стоїть на видному місці. Це збірка матеріалів, зокрема про круглий стіл, в якому взяли участь російські психологи, вчителі та церковнослужителі. Але чомусь обговорювали вони введення ювенальної юстиції в Україні.

Що продають у Святогірській лаврі

Вдосконалення національного  законодавства у   сфері захисту прав  дітей вони називають фашизмом, який просто змінив зовнішній вигляд, а дітей-індиго — плодами окультної ідеології. Найпопулярнішим серед них виявився Гаррі Поттер.

В зібраних матеріалах є вимога внесення до Конституції України батьківської влади, як нового виду самостійної влади, що має свою суверенну територію — сім’ю — і своїх громадян — батьків і їхніх синів та доньок, в яку ніхто не має права втручатися  без дозволу самих батьків. Тобто, домашнє насильство по відношенню до дітей, несприятливі умови життя, експлуатація дитячої праці, за думкою “експертів” — справи сімейні, в які ніхто не має права втручатися, навіть держава.

Крім того, в магазині є окрема листівка, яку підготував той же “Родительский комитет”. Тут зазначена навіть “мета” ювенальної юстиції: закріплення в суспільстві образу сім’ї як місця небезпеки  для дитини, звідки її потрібно врятувати. За думкою авторів, “ця кампанія проводиться за вказівкою ЮНІСЕФ у всіх країнах, де вводиться ювенальна юстиція, для того щоб підготувати свідомість суспільства до масового вилучення дітей із сімей”.

Що продають у Святогірській лаврі

“Маша і Ведмідь  — пропаганда ювенальної юстиції та мультфільми Уолта Діснея замість порнографії”.

В книжковому магазині на території монастиря ми знайшли ще одну цікаву листівку про небезпеку мультфільмів. В ній пишуть про те, що майже всі герої мультфільму “Губка Боб Квадратні Штани” є гомосексуалістами. Пояснюють це тим, що герої гуляють за руки, всиновлюють устрицю та виховують її разом, тобто як гомосексуальна пара. А “ Маша і Ведмідь” — розбещена дитина, яка живе без батьків, а значить “пропагує ювенальну юстицію”.

У листівці заявляють, що такі мультфільми як “Сімпсони”,  “Футурама” та “Південний парк” кишать порнографією, насиллям та жорстокістю. Відкидати це не будемо  — у мультсеріалах і справді вистачає сцен, небажаних для перегляду дітьми. Але вони і не створені для дітей. “Сімпсони” та “Футурама” має вікове обмеження 16+, а “Південний парк” взагалі 18+. Тобто творці передбачили вплив свого продукту на дітей і ніяких нарікань тут бути не має.

Найбільш неочікуваним виявилося ствердження про порнографічні посили у мультфільмах Уолта Діснея. Буцімто занадто натуралістичні форми жінок впливають на хлопчиків так само, як порнографія на дорослих.

Слід зазначити, що мультиплікаційні стрічки Уолта Діснея навіть на сьогоднішній день є досить якісними і мало чим поступаються мультфільмам, які створені вже в часи прогресу комп’ютерних технологій.

Що продають у Святогірській лаврі

Що продають у Святогірській лаврі

 

Нагадаємо, раніше ми писали, що священики МП бояться переходити в Православну церкву України через тиск з боку Російської Православної Церкви. Про це Вільному радіо повідомив Архієпископ Донецький і Маріупольський Сергій.

Наразі в Донецькій області зареєстровано 131 парафія Київського Патріархату. Частина з них є і на окупованій території, але більшість саме на території підконтрольній українській владі.

Додамо, що 17 січня, парламент ухвалив законопроект №4128-д “Про внесення змін до деяких законів України (щодо підлеглості релігійних організацій та процедури державної реєстрації релігійних організацій зі статусом юридичної особи)”. В цьому законопроекті йдеться про те, що кожна релігійна організація залишає за собою право переходити до лав ПЦУ чи ні.

Зазначимо, 6 січня Україна отримала томос, та Українська православна церква стала остаточно канонічною. Тобто її визнали окремою церквою, і рівною із ще 14 церквами інших країн.

Вільне радіо передасть всі знайдені матеріали до Служби безпеки України. Силовики перевірять чи є у розповсюдженні даних матеріалів ознаки правопорушень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: