Підтверджені випадки COVID-19 на 27.05.2020:

21 905

В Україні
(658 померли, 7995 одужали)

155

На підконтрольній Донеччині
(4 померли, 66 одужали)

435

На непідконтрольній Донеччині
(14 померли, 108 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА

ГПУ буде контролювати кожне розслідування щодо злочинів на Донбасі


image
Фото з відкритих джерел

21 жовтня генпрокурор України Руслан Рябошапка підписав наказ про створення Департаменту нагляду у кримінальних провадженнях щодо злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту.

 

Про це повідомляють у прес-службі Генеральної прокуратури України.

Зазначається, що в департаменті працюватиме два управління, кожне з яких, у свою чергу, буде складатися з двох відділів. 

У департаменті будуть наглядати за розслідуванням злочинів, вчинених на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим і міста Севастополя, а також на тимчасово непідконтрольних українському уряду частинах Донецької і Луганської областей. Окремо будуть курувати також розслідування злочинів, які скоїли в умовах збройного конфлікту.

Нагадаємо, нещодавно президент України підписав закон про реформування Генеральної прокуратури. Тепер її перейменують в “Офіс генерального прокурора”, а військову прокуратуру ліквідують зовсім. Крім того, штат прокуратури зменшать за результатами переатестації.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: