Гурт “The Hardkiss” заспіває на День Незалежності у Краматорську


image
Фото з вільних джерел

24 серпня у Краматорську відбудеться обласне свято до Дня Незалежності України. Стало відомо, що на ньому буде виступати український рок-гурт “The Hardkiss”.

 

Про це Вільному радіо повідомила директор Департаменту внутрішньої та інформаційної політики Донецької ОДА Наталія Чукова.

“Перемовини такі з цією групою велися з приводу того, що вони будуть у нас брати участь у заходах, присвячених Дню Незалежності України, і згоду отримано”,  – розповіла Наталія Чукова.

Як довго триватиме виступ і яких пісень будуть співати, в департаменті поки не повідомляють.

“Поки що деталей немає, тому що йде узгодження технічного райдеру, це досить тривалий процес. До 24 я сподіваюся, що все буде добре”,  – додає директорка Департаменту внутрішньої та інформаційної політики.

Нагадаємо, 23 і 24 серпня у Краматорську відбудеться святкування Дня прапора і Дня Незалежності України. Саме це місто обрали для заходів обласного рівня. Є своя програма і в Бахмуті. Розклад та деталі щодо обох свят ви можете почитати тут

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: