Майже половина людей, які прийшли на виборчі дільниці в Лимані, проголосували за Олександра Журавльова. Він отримав 47% голосів виборців. Ми зібрали біографію нового очільника найбільшої в області громади.
Про перемогу Журавльова Вільному радіо розповів голова Лиманської міської ТВК Андрій Федорченко.
Олександр Журавльов безпартійний, балотувався від партії “Порядок”. Йому 49 років, народився та живе у селищі Торське Краснолиманського району. В інформації на сайті ЦВК вказаний як керівник фермерського господарства “Престиж”, яке спеціалізується на вирощуванні зернових та бобових культур, а також займається тваринництвом. Зазначимо, за даними сайту Youcontrol підприємство очолює його дружина Вікторія Журавльова.
Олександр Журавльов також співзасновник товариства з обмеженою відповідальністю “Мисливець Лиманщини”, основний вид діяльності — “мисливство, відловлювання тварин і надання пов’язаних із ними послуг”.
Раніше був головою міської організації партії “Наш край”. На офіційному сайті політсили останні згадки про нього в цьому статусі за вересень 2018 року.
Був секретарем міської ради. У 2015 році самовисуванцем балотувався на посаду голови Лиманської ОТГ, але тоді програв Петру Цимідану.
Донька Ірина Ковнєрова працює помічницею голови Краснолиманського міського суду.
Цьогоріч 21 жовтня кілька інтернет-видань написали про те, що у Лимані начебто скуповують голоси виборців на користь партії “Порядок”, а серед підозрюваних — Олександр Журавльов. Оприлюднили копію витягу з Єдиного реєстру досудових розслідувань, де вказано, що про правопорушення повідомив Андрій Перебийніс. Правоохоронці дійсно зареєстрували повідомлення про ймовірний підкуп виборців. На сайті поліції Донеччини вказано, що кандидат на посаду голови Лиманської ОТГ повідомив, що в одній з агітаційних палаток перехожим пропонували не лише передбачені законом агітаційні матеріали, а й 100 гривень за голос за певного кандидата. Про яку партію йдеться, не зазначено. Додамо, що серед кандидатів на пост голови був також представник “ОПЗЖ” Андрій Перебийніс.
Нагадаємо, 25 жовтня в Україні провели місцеві вибори. Голоси ще не всюди підрахували. В деяких містах Донеччини виборів не було з 2010 року.
Читайте також: