Хоспіс в Часовому Яру шукає волонтерів для висаджування овочів

Діана Шароді
2019-03-12 12:40

image
Фото: Фейсбук Євген Ткачов

Цьогоріч організація шукає як забезпечити себе їжею самостійно, а саме — хочуть виростити овочі. Волонтери придбали насіння для посадки, але не вистачає рук для втілення масштабного плану.

 

Хоспіс шукає волонтерів для розчистки полів, аби підготувати їх до аграрного сезону. Проживання та харчування  обіцяють забезпечити. Особливих вимог немає, запрошують до співпраці всіх охочих.

За словами керівника хоспісу Євгена Ткачова, наразі матеріалів вистачає настільки, аби на весь сезон забезпечити їх підопічних овочами.

“Справа в тому, щоб не випрошувати, не просити, тому що у нас людей дуже багато. І тому потреба в овочах велика, а ми хочемо не від кого не залежати. По м’ясу ми не залежимо, по молоку і яйцям також. У нас все для цього є”, — додає Євген Ткачов.

Звернутися і запропонувати свою допомогу можна за номером телефону +380506036959 або у Фейсбук. Висаджувати овочі планують аж до пізньої осені, тож допомога буде потрібна майже впродовж всього року.

Зазначимо, в Часовому яру є хоспіс від організації “Проліска”, керує ним Євген Ткачов. Чоловік вивіз своїх підопічних з непідконтрольної території, фактично, з-під обстрілів. Завдяки міжнародним благодійним організаціям, вони придбали 3 будинки, де тепер живуть старенькі. Євген та інші волонтери допомагають їм з оформленням документів, забезпечують їжею та одягом. Майже 30 літніх людей залишились без рідних, тож про них більше нікому потурбуватись.  

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

63
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: