Хто може стати першим заступником голови Донецької області (статки та біографія)


image
Фото: Вільне радіо

Новий очільник Донецької області Павло Кириленко на посаді вже майже місяць, але свого першого заступника ще не призначив. Однак, в мережі з’явилась декларація кандидата на цю посаду.

 

24 липня в електронному реєстрі НАЗК з’явилась декларація Ігоря Мороза, кандидата на посаду першого заступника голови Донецької облдержадміністрації. Його біографія відома лише з декларації.

Ігор Мороз одружений, в нього є донька, яка навчається в Національному університеті “Києво-могилянська академія”. 

Чоловік декларує одну власну квартиру площею 54,5 кв.м. в Краматорську, яку він купив в 2008 році за 200 тисяч гривень, та ще одну квартиру площею 83,1 кв.м., якою володіє на 50%. Вартість квартири він не вказав.

У його дружини та доньки також є квартира в Краматорську площею 74,9 кв.м., якою вони володіють разом. У доньки ймовірного першого заступника голови області також є своя квартира 90,7 кв.м. загальної площі в Києві, яку вона придбала в 2017 році за 1 мільйон 246 тисяч гривень.

Ігор Мороз їздить на власному автомобілі Mercedes-Benz E430 1997 року випуску, яку він купив в 2003 році за 155 тисяч гривень.

Кандидат на державну посаду безробітний. Він декларує лише гонорар від краматорської фірми “Торговий дім “Метан Плюс” 5190 гривень.

Його дружина заробила з 2018 рік 37 тисяч 226 гривень в фірмі, яка виробляє одяг та аксесуари. Вона також заробила на оренді приміщення 16 тисяч 770 гривень.

Донька ж отримала 7800 гривень стипендії за 2018 рік.

Цікавіше те, що безробітний чоловік зберігає готівкою 37 тисяч доларів, 15 тисяч 700 євро та 210 тисяч гривень. А його дружина — 150 тисяч гривень.

Ніяких кредитів родина в банках за 2018 рік не брала.

В представництві Донецької облдержадміністрації Вільному радіо розповіли, що Ігоря Мороза ще не призначили, але він наразі єдиний кандидат.

Нагадаємо, 5 липня президент України Володимир Зеленський представив нового голову Донецької обласної державної адміністрації Павла Кириленка. Наразі на сайті Донецької ОДА зазначається, що у Кириленка лише один заступник Вадим Філашкін. Раніше журналісти Вільного радіо писали, що напередодні Філашкін працював в поліції, та в рік безробіття він став готельним бізнесменом.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: