Спортсмени-гирьовики з Донеччини Леон Білицький та Олександр Рибін на двох вибороли 7 медалей на чемпіонаті Європи з гирьового спорту. У скарбничці атлетів — 6 золотих нагород та 1 срібна.
Про це повідомляє пресслужба Управління фізичної культури та спорту ДонОДА.
Чемпіонат Європи з гирьового спорту проходив з 20 по 24 квітня у грецькому місті Нафпліон. У ньому взяли участь атлети з 16 країн світу.
Серед них були й представники Донеччини: заслужений майстер спорту України Леон Білицький з Покровської громади та майстер спорту України міжнародного класу Олександр Рибін із Лиманської громади.
Леон Білицький здобув золоту медаль у вправі “ривок” та став срібним призером у вправі “поштовх” у ваговій категорії понад 95 кг.
“У вправі “ривок” він здобув золоту медаль, піднявши гирю вагою 32 кг 204 рази — цим він значно перевищив своє минуле особисте досягнення, що дорівнювало 187 підйомів”, — зазначають в управлінні фізичної культури.
Олександр Рибін своєю чергою виборов 5 золотих медалей у змаганнях серед юніорів, показавши особисті рекорди у всіх вправах категорії до 78 кг: поштовх довгим циклом — 72 підйоми, поштовх — 110 підйомів, ривок — 155 підйомів.
Нагадаємо, 15-річна переселенка з Донецької області виборола перше місце на чемпіонаті України з кікбоксингу. Свою перемогу вона присвятила поліцейським з підрозділу “Білий янгол”, які рятують людей з-під обстрілів. У цій групі служить і батько юної спортсменки.