новини: Спорт

Лариса Грищенко з Гірника вчить людей тренувати своє тіло й дух. Це заняття допомагає “упіймати дзен” в умовах життя за кілька кілометрів від війни. Наскільки добре це вдається Ларисі та її учням — розпитували наші журналісти.

Читати далі

Рік, що минув, видався плідним для спортсменів регіону. Вони ставали чемпіонами на європейському та світовому рівнях, виборювали призові місця на Олімпіаді й Паралімпіаді. Потішимось їхніми досягненнями разом.

Читати далі

Щомісячні виплати отримали ті, хто досяг успіху на цьогорічних спортивних змаганнях. Серед стипендіатів є й кілька бахмутян.

Читати далі

За призові місця змагаються майже 150 борців та борчинь з 6 регіонів України.

Читати далі

Ілля Щербина з Бахмута взяв “золото” в екіпірувальному триборстві та “срібло”  класичному триборстві, а Ігор Погорєлов зі Слов'янська привіз додому “бронзу” з класичного жиму лежачи.

Читати далі

Цей забіг розпочався в українському Нью-Йорку й символізує щоденний “марафон стресу”, який змушені бігти мешканці прифронтової зони. Долучитись до акції можна будь-де, навіть на Південному полюсі.

Читати далі

Держава підтримує спортсменів, але для реальних досягнень цього замало, стверджують бахмутські тренери. Тому для поїздок на чемпіонати доводиться залучати спонсорів.

Читати далі

Загалом за результатами командної першості збірна України посіла перше місце серед 32 країн-учасниць змагань.

Читати далі

Загалом маріупольські спортсмени привезли три срібних та по одній золотій та бронзовій медалі.

Читати далі

5 спортсменів зі Слов’янська привезли зі змагань 14 золотих медалей.

Читати далі

Альона Борщевська з Дружківки та Вероніка Бордюг з Мирнограда принесли у скарбничку збірної “бронзу” та “срібло”.

Читати далі

Леон Білицький з села під Покровськом та Олександр Рибін з Лиманської громади загалом завоювали три срібні та три бронзові медалі.

Читати далі

Додому спортсмени повернулися з 5 срібними та 5 бронзовими медалями. Без нагород не залишився ніхто.

Читати далі

Двоє атлетів повернулися додому зі срібною та бронзовою медалями.

Читати далі

Спортсмену було 69 років.

Читати далі

16-річний Данило Ульянов з Торецька вже 3 роки професійно займається кікбоксингом. Зовсім нещодавно він повернувся з Угорщини з титулом чемпіона світу. Про свої успіхи та плани на майбутнє Данило розповів в інтерв’ю.

Читати далі

Бахмутські спортсменки повернулися додому з золотою, срібною та бронзовою медалями.

Читати далі

Данило Ульянов з Торецька та Уляна Міщенко з Маріуполя вибороли 1 та 3 місце у змаганнях.

Читати далі

Невдовзі комплекс відкриють для спортсменів-велосипедистів. Перші обласні змагання з цього олімпійського виду спорту хочуть провести вже за місяць.

Читати далі

Віктор Лис родом з Одещини, але вже давно живе у Бахмуті. Тут він виховав не одне покоління легкоатлетів, тренував паралімпійську збірну. А тепер готує до змагань чотирьох чемпіонів. Один із них — Микола Жабняк — завоював на цій Паралімпіаді “срібло”. Про цьогорічні змагання, враження від них та досвід тренування паралімпійців Віктор Лис розповів в інтерв’ю.

Читати далі

Останні новини за темою "Спорт"

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: