Європа – це я: українців запрошують взяти участь у флешмобі коротких роликів


image
Зображення: представництво ЄС в Україні

Представництво ЄС в Україні проводить флешмоб відеороликів “Україна та Європа: прямуємо разом”. Його мета – розвивати відносини між Україною і Євросоюзом та популяризувати європейські цінності. Як долучитися до флешмобу – дізнавайтесь у матеріалі.

Про відеофлешмоб Вільному радіо розповіла координаторка проєкту “Будуймо Європу в Україні” представництва ЄС в Україні Аліса Тягун.

Взяти участь у конкурсі відеороликів може кожен. Головне – мати камеру чи смартфон з можливістю знімати відео. Але краще зняти ролик у високій якості.

У своєму відео автор має розкрити своє бачення України у європейському просторі.

“Це така загальна тема, в якій ви можете показати, як ви у своєму повсякденному житті підтримуєте європейські цінності, як вони розвиваються у місті або як ви бачите відносини України та ЄС через 5 років. Тобто, тематика абсолютно різноманітна”, – пояснює Аліса Тягун.

Бажано, щоб у ролику лунала українська мова.

Тривалість відео залежить від платформи, на якій автор планує його розмістити. Для Instagram це максимум 1 хвилина, для Facebook – максимум 2 хвилини.

“Потрібно буде завантажити відео на своїй сторінці у Facebook або Instagram. Це може бути як особиста сторінка, так і сторінка якоїсь організації, яку ви представляєте. Наприклад, це може бути університет”, – говорить Тягун.

Під відео треба поставити хештег #ЄвропаЦеЯ та позначити сторінку Представництва ЄС в Україні (Facebook – @EUDelegationUkraine, Instagram – @euinua).

Ролики-переможці об’єднають в одне велике відео, яке наприкінці року транслюватимуть на українських каналах.

Крім того, автори відеороликів можуть взяти участь у ще одному заході від представництва ЄС в Україні.

“Такі відео будуть брати участь у фестивалі регіонального кіно. До прикладу, 16 березня він відбуватиметься у Києві. Ми будемо запрошувати туди учасників, щоб переглядати ці відео всі разом”, – каже координаторка проєкту “Будуймо Європу в Україні”.

Кінцевий строк подачі мініроликів для відеомейкерів з Донеччини – 11 вересня. Фестиваль проходитиме 17 вересня у Дніпрі.

Для мешканців Луганської області дедлайн – 18 жовтня. А фестиваль регіонального кіно проведуть 22 жовтня у Харкові.

Інші деталі та номери, за якими можна звернутися з додатковими запитаннями, є тут.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: