Підтверджені випадки COVID-19 на 11.07.2020:

52 843

В Україні
(1372 померли, 25661 одужав)

758

На підконтрольній Донеччині
(10 померли, 271 одужав)

1360

На непідконтрольній Донеччині
(79 померли, 618 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА
image

Євросоюз пропонує діячам культури до 6 тисяч євро на розвиток громади

|
15 Листопада 2019

Знаєте, як покращити культурне життя у громаді? Тоді ви можете розраховувати на грант від програми House of Europe. Гроші можуть отримати бібліотеки, музичні школи, громадські організації та інші культурні заклади. Умови конкурсу та куди подавати заявку – читайте у матеріалі. 

 

В рамках програми підтримку отримають найцікавіші проекти регіональних закладів культури. Грантодавці будуть вкладати гроші у розвиток культурних організацій. Так, проектам-учасникам пропонують допомогу в будівництві, реконструкції та закупівлі необхідного обладнання. Грошова підтримка становитиме до 3 тисяч або до 6 тисяч євро.

Щоб стати учасником грантової програми, треба мати конкретну та досяжну ідею з покращення культурного життя у громаді. Проект має бути конкурентним та з детальним кошторисом. Крім того, конкурсна комісія може розглянути й інші документи, якщо вони її переконають.

Програма передбачає три вида грантів:

  • краудфандінгові гранти – для державних і недержавних культурних установ;
  • гранти для державних культурних закладів;
  • гранти для громадських організацій.

Зазначається, що в конкурсі не можуть брати участь заклади культури обласного та національного рівня, фізичні особи, ФОП, комерційні, релігійні та політичні організації.

Щоб стати учасником програми, треба заповнити заявку та скласти фінансовий план. Інструкцію з заповнення заявки можна подивитись тут.

Для довідки:
House of Europe (“Дім Європи”) – нова програма, яка фінансується Європейським Союзом. Вона створена для підтримки професійного та творчого обміну між українцями та їхніми колегами в країнах ЄС. 

Програма фокусується на культурі та креативному секторі, освіті, медицині, соціальному підприємництві, медіа та роботі з молоддю.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: