“Інформаційний спротив”: Влада самопроголошених “ЛДНР” забороняє населенню слухати українське радіо


image
Фото: з відкритих джерел

Так зване “Міністерство державної безпеки(МДБ)” бойовиків з допомогою технічних засобів починає глушити мовлення українських ЗМІ, сигнал яких добиває до окупованих територій, заявляє координатор “Інформаційного спротиву” Дмитро Тимчук.

 

“Окупанти почали посилено глушити українські FM-радіостанції, які почали мовити на окуповані території Донбасу. Для протидії залучають технічні засоби ЗС РФ, які надходять з Росії”, —  стверджує Тимчук.

Також, він додає, що місцева влада погрожує мешканцям з окупованих територій, якщо вони слухають українське радіо:

“Адміністрація погрожує примінити жорстокі заходи щодо громадян, які слухають українські радіостанції. У зв’язку з чим в “МДБ” “ЛДНР” стали надходити доноси від мешканців про “таємне прослуховування”.

Крім того, Тимчук повідомив, що наразі найкращий сигнал українських радіостанцій саме в Горлівці.

Зазначимо, додаткових підтверджень цієї інформації наразі немає. Однак варто враховувати, що Вільне радіо почало мовити із ще однієї вежі в м. Гірник Донецької області. Відтепер в зоні покриття:

м. Гірник, м. Донецьк (міськрада), м. Авдіївка, м. Вугледар, м. Мирноград (міськрада), м. Добропілля (міськрада), м. Докучаєвськ (міськрада), м.Покровськ (міськрада), м. Новогродівка, м. Селидове (міськрада), м. Ясинувата та Великоновосілківський, Добропільський, Покровський, Мар’їнський, Ясинуватський райони. Послухати нас можна на хвилі 91.5 або на 92.0 FM.

Свої частоти з Гірника також отримали і ряд інших радіо. При цьому, наприклад, хвилю радіо НВ в Донецьку перебиває московське Авторадіо, про це Вільному радіо повідомив місцевий житель.

Російськомовні випуски новин в ефірі ви можете почути за таким графіком: 00:00, 02:00, 04:00, 06:00, 07:00, 08:00, 10:00, 14:00, 16:00, 20:00 та 22:00. Окрім новин на нашій хвилі – українська та англомовна музика. Також до сітки програм додається передача “Нам потрібно про це поговорити”. Це розмова з психологом на теми про наше внутрішнє здоров’я. Свої пропозиції тем, що хотіли б почути, а також питання до психолога можете надсилати нам на пошту або у Facebook.

https://www.facebook.com/radiovilne/videos/339968710124690/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: