Як альтернативно відсвяткувати День Незалежності в Бахмуті


image
Фото з вільних джерел

24 та 25 серпня у Бахмуті відбудуться альтернативні заходи з нагоди Дня Незалежності України. Куди можна піти у ці вихідні  – читайте далі.

 

24 серпня о 21:30 у Нижньому парку культури та відпочинку відбудеться Ніч кіно. Про це Вільному радіо повідомив голова молодіжної ради Бахмута Аркадій Петросян.

“Ми подивилися афішу взагалі міську, побачили, що там увечері на День Незалежності у нас дуже мало заходів. Взагалі, в принципі, їх немає. І вирішили зробити такий для жителів міста захід легкий для всіх. Просто зібратися разом, подивитися кіно, поспілкуватися в такій неформальній атмосфері”,  – розповідає Аркадій Петросян.

Він додає, що захід буде цікавим для кожного.

“Ми взяли фільми в принципі такої загальної популярності. Там і Король Лев, наприклад,  – такі фільми, які всі дивляться”, – каже Петросян.

До котрої години триватиме Ніч кіно, поки не повідомляють.

“Ми плануємо 4 фільми і думаємо, як люди будуть сприймати. Якщо люди на другому фільмі почнуть розходитися,  – ну ок. Будемо сидіти до останньої людини”, – повідомляє голова молодіжної ради.

Фото: Аркадій Петросян

 

25 серпня о 18:00 у центрі відпочинку “Побєда” відбудеться турнір з інтелектуальної настільної гри. Про це Вільному радіо повідомила членкиня ініціативної групи віртуального музею “Ті, хто тримають небо” Єлизавета Гончарова.

“Це настільна гра. Звичайна настільна гра, як “Монополія” чи якась інша, де є клітинки і своєрідні питання. Питання всі стосуються історії України: є важкі, є не дуже. Кожна команда  – це три команди – розігрують свої регіони, і спочатку потрібно зібрати чотири відповіді на свої регіони. І коли ти вже зібрав їх, правильні, тоді починаєш збирати інші регіони. І виграє той, хто швидше за всіх збере мінімум чотири регіони по чотири правильних запитання, тобто, символічно об’єднає Україну”,  – пояснює задум гри Єлизавета Гончарова.

Настільну гру розробив Український інститут національної пам’яті. До турніру може долучитися кожен.

Фото: сторінка Єлизавети Гончарової у Facebook

 

Читайте також:

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: