Як бачать майбутнє армії та оборонної сфери експерти при президентові Зеленському


image
Фото: з відкритих джерел

Військовий експерт команди Володимира Зеленського Іван Апаршин розповів про їхні основні пріоритети в питаннях оборони України та національної безпеки, на яких стоятиме команда лідера президентських виборів.

 

У своєму блозі на сайті видання “Обозреватель” Апаршин написав, що обов’язкового призову не буде. Армію підсилюватимуть постійним резервом. Керуватимуть нею досвідчені офіцери.

За словами Апаршина, кожен українець зможе контролювати гроші, які виділятимуть для Мінооброни. Таким чином у команді Зеленського планують збільшити розміри грошового забезпечення військовослужбовців та довести рівень цього забезпечення до рівня, як у країнах-членах НАТО.

Згадав Апаршин і про житло для військових. Зазначає,службове побутове житло надаватимуть у найкоротші строки. Передбачають створення соціального пакету для армійців, куди входитиме медичне страхування, можливість навчання у вищих військових навчальних закладах, підтримка сімей військовослужбовців і так далі.

Команда обіцяє вивчити стан справ тих бійців, які ще не стали учасниками бойових дій.

Армії обіцяють  “надсучасну високотехнологічну зброю”, яку купуватимуть прозоро та на конкурентних основах.

Апаршин вважає, що “Укроборонпром” потрібно   позбавити повноважень щодо формування військово-технічної політики. Натомість планують створити  центральний державний орган виконавчої влади, який відповідатиме за формування та реалізацію військово-промислової політики.

Апаршин переконує, що нова влада чітко підтримуватиме  програму співробітництва “Україна-НАТО” під егідою комісії “Україна-НАТО”.

Обіцяють і оприлюднити правду про  Іловайськ, Дебальцеве, початок війни у 2014 році, захоплення Крим, і покарати посадовців, які були бездіяльними там, де треба було діяти. Ця правда буде максимально доведена до логічного завершення, обіцяє Апаршин.  

Читайте також:

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: