Як голосують військові у Зайцевому (ФОТО, ВІДЕО)


image
Фото: Вільне радіо

Голосують на цих виборах навіть в наметах. На лінії розмежування розгорнули намети для волевиявлення військовослужбовців з передової. На одній з таких побували і наші журналісти. Та дізнались про особливості спецдільниці такого типу.

 

“З передових позицій, з місця несення служби, військовослужбовців забезпечують явку до населеного пункту, де вони можуть самостійно прибути, або, за їх бажанням, можуть не прибувати на цю виборчу дільницю”, – говорить голова спеціальної виборчої дільниці в Зайцевому Павло Дерменко.

 

 

Як голосують військові у Зайцевому
Фото: Вільне радіо

Одне з головних правил – в намет для голосування військові заходять без зброї. Знаходять себе по списках. Наприклад, в одній із спецдільниць, в Зайцевому, зареєстровані 308 виборців. Працюватиме для них дільниця до восьмої вечора. Навіть із настанням темряви. На випадки екстренної ситуації також підготувались.

Як голосують військові у Зайцевому
Фото: Вільне радіо

“У разі надзвичайних ситуацій відпрацьовано план дій кожного військовослужбовця, члена комісії. У кожного відпрацьовано, що він повинен робити”, – додав голова спеціальної виборчої дільниці в Зайцевому Павло Дерменко.

Як голосують військові у смт Зайцеве

https://youtu.be/b4on80kdfWw

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: