Класне таксі

480 - короткий номер

050 480 3333 - Vodafone

067 628 3333 - Київстар

093 148 3333 - lifecell

Завантажити додаток

Як голосують військовослужбовці на Донеччині (ФОТО)


image
Фото: Вільне радіо

На парламентських виборах військовослужбовці голосують на звичайних дільницях. Журналісти Вільного радіо поспілкувались з тими, хто з передових позицій приїхав до Бахмута. Як саме вони голосують та як перереєструвалися читайте далі.

 

 

 

 

Серед тих військових, які голосують в Бахмуті, опинились бійці батальйону “Азов”. 

Як голосують військовослужбовці на Донеччині (ФОТО) 

Військові організовано приїхали в місто, де потім кожен йшов до своєї дільниці.

“Нас організував командир. Ми приїхали виконати своє конституційне право проголосувати, віддати свій голос. Напередодні ми здали свої паспорта і всіх с Азову розкидали, хто де голосує”, — розповів військовослужбовець батальйону “Азов”. Чоловік вирішив залишитись анонімним заради безпеки. 

Як голосують військовослужбовці на Донеччині (ФОТО)

Керівники батальйону не лише організували поїздку до Бахмута, щоб проголосувати, але й допомогли змінити місце голосування.

“Все командири зробили. Я лише подав всю необхідну інформацію, тобто дав командиру свій паспорт”, — розповів Вільному радіо військовослужбовець з батальйону “Азов” з позивним “Електрик”.

Як голосують військовослужбовці на Донеччині (ФОТО)

Всі зібрані паспортні дані командири відправили до державного реєстру виборців, де й змінили місце голосування військових на найбільш зручне.

 

На дільниці військові стоять в загальній черзі, разом із цивільними. Вони кажуть, що їх не обмежували в часі, щоб проголосувати.

Нагадаємо, Сьогодні українці обирають новий парламент.

Верховна Рада не підтримала рішення створити спеціальні дільниці для військовослужбовців. У зв’язку з цим захисники України мали змінити своє місце голосування на зручну для них звичайну дільницю та проголосувати.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: