Як оформити субсидію онлайн (ІНСТРУКЦІЯ)

Діана Шароді
2019-10-03 14:15

image
Фото з відкритих джерел

Напередодні початку опалювального сезону Міністерство соціальної політики оприлюднило покрокову інструкцію оформлення субсидії через Інтернет. 

 

Як йдеться на сайті відомства, у проекті бюджету на 2020 рік закладено 47 млн 628 тис грн на виплату пільг та субсидій. Цієї суми вистачить для задоволення потреб усіх категорій населення, які потребуватимуть державної допомоги на сплату комунальних послуг. Оформити субсидію можна через Інтернет.

Тож, як оформити субсидію онлайн:

  1. Зайти на сайт Міністерства соціальної політики України (https://www.msp.gov.ua/ ).
  2. Перейти до рубрики «Е-Сервіси».
  3. Обирати «Субсидії».

4. Заповнити форму, яку пропонує система. Там є кілька варіантів реєстрації/входу. Якщо ви обираєте «реєстрація або вхід з ідентифікацією електронним цифровим підписом» та «реєстрація або вхід з ідентифікацією BankID», подання та підписання документів відбувається виключно в електронному вигляді. Якщо обираєте спосіб «реєстрація або вхід за адресою електронної пошти», необхідно подати документи у паперовій формі. Тобто після заповнення форми на сайті вам прийде ПДФ-версія документу, яку потрібно буде роздрукувати, підписати і занести в управління соціального захисту. 

5. Після входу в систему треба  перейти до заповнення електронних форм. Зокрема, заповнити потрібно заяви про призначення та надання субсидії у грошовій формі через відділення банку, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулись за призначенням житлової субсидії. 

6. Перевірити правильність внесених даних.

7. Відправити документ.

ЩО ДАЛІ?

В результаті на електронну адресу надійде повідомлення: вашу електронну заяву на призначення житлової субсидії було успішно зареєстровано. В повідомленні буде її номер. Про всяк випадок збережіть його.

Розглядатиме заяву саме той підрозділ управління соціального захисту населення, який ви зазначили при заповненні електронної форми.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: