Як в Бахмуті відзначили 5 річницю Революції гідності (ФОТОРЕПОРТАЖ)


В одній з бахмутських шкіл пройшла лекція від очевидців Євромайдану про події, які відбувались у 2013 році. А на площі Свободи зібрались мешканці Бахмута, щоб вшанувати пам’ять загиблих під час революції. Ми зібрали фоторепортаж з обох подій.

 

Так, школа №18 провела урочисту лінійку вшанування пам’яті Дмитра Чернявського. Хлопець загинув у Донецьку на мітингу Євромайдану. Він – єдиний герой Небесної сотні з Бахмута.

Крім того, для 10 класів провели “Живу бібліотеку”: учасники мітингів в різних містах розповідали про свій досвід і сприйняття тих подій. Спікерами були Анна Сердюк з Вільного радіо, Володимир Березін журналіст Костянтинівської газети “Провінція”, Валерій Руденко учасник ГО “Велоінтеграція” та учасник ГО “Бахмут Український” Куріло Володимир.

“Ми проводимо такий формат вперше, пробуємо. Але люди, наші гості, – вони “живі книги” для учнів”, — розповідає організатор заходу, вчитель школи №18, Андрій Кузнецов.

Розбившись на три групи учні слухали учасників подій в Донецьку, Харкові та Києві. Промови ніхто не готував, тож вийшли вони дуже різні.

“Я не знала чого очікувати від дітей. Але цікаво було, що за ці 4 роки для багатьох так і не сформувалось значення Євромайдану. Школярам здається, що це далеко і не про них. Коли кажеш:“Дивись, ось вашу школу підтримав європейський фонд і тому тут все утеплено. Ось від нас вимагали змінити законодавство, і тому провели купу реформ” – це дає більше уявлення”, – ділиться враженнями одна із спікерів Анна Сердюк.

В Бахмуті вшанували пам
В Бахмуті вшанували пам
В Бахмуті вшанували пам
В Бахмуті вшанували пам
В Бахмуті вшанували пам
В Бахмуті вшанували пам
В Бахмуті вшанували пам

Вже ввечері біля будинку культури ім. Мартинова провели загальне вече пам’яті для містян.  Хвилиною мовчання, спогадами про учасників тих подій та музикою вирішили вшанувати річницю цього разу.

Нагадаємо, сьогодні в Україні відзначають 5 річницю Революції Гідності.

В Бахмуті вшанували пам
В Бахмуті вшанували пам
В Бахмуті вшанували пам
В Бахмуті вшанували пам
В Бахмуті вшанували пам

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: