Явка виборців в Антарктиді склала 100%

Діана Шароді
2019-04-01 20:00

image

На станції “Академік Вернадський” в Антарктиді завершилось голосування на виборах Президента, яке тривало всього годину. Для голосування полярники використовували офіційні роздруковані скан-копії бюлетенів, які напередодні отримали від ЦВК.

 

Про це повідомляє Національний антарктичний науковий центр.

Голосування на українській антарктичній станції почалося 31 березня о 8:00 за місцевим аргентинським часом. За Києвом це 14:00. Волевиявлення всіх громадян зайняло годину. Обирали президента там 34 громадянина України – 11 учасників Української антарктичної експедиції та 23 члени сезонного загону науковців, які нині перебувають на станції.

Скан-копію протоколу за результатами голосування відправили через інтернет до Центральної виборчої комісії. Оригінали бюлетенів та протоколу опечатані та передадуть до ЦВК після ротації постійної антарктичної експедиції. Відбудеться це приблизно в другій половині квітня 2019 року.

Зазначимо, Антарктична станція “Академік Вернадський”, розташована за 15 тисяч км від Києва, є найвіддаленішою виборчою дільницею України. Станція “Академік Вернадський” є спецдільницею, вона не входить до закордонного виборчого округу.

Може бути цікаво:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: